دستگیری سارقان سیم و کابل برق غرب شهر اصفهان

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری دو سارق سیم برق در عملیات کارآگاهان پایگاه غرب پلیس آگاهی و اعتراف متهمان به ۱۰ فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ حسین ترکیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق در منطقه غرب شهر اصفهان، بررسی موضوع شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان این سرقت‌ها به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پس از بررسی دقیق محل‌های وقوع سرقت و انجام تحقیقات تخصصی و هوشمندانه رد پای دو سارق سابقه‌دار را در این سرقت‌ها به دست آوردند و با رصد هوشمندانه، مخفیگاه آنها را شناسایی کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان ادامه داد: پس از شناسایی مخفیگاه متهمان، کارآگاهان طی هماهنگی با مرجع قضائی هر دو نفر را در یک عملیاتی ضربتی دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

وی تصریح کرد: متهمان در تحقیقات صورت گرفته پس از اینکه با مدارک و مستندات پلیس مواجه شدند، به ۱۰ فقره سرقت سیم و کابل برق اعتراف کردند و مقادیری از کابل‌های مسروقه در مخفیگاه سارقان کشف شد. در این خصوص پرونده تشکیل و متهمان دستگیر شده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

کد خبر 672524

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.