آمار واکسیناسیون و کرونا ایران ۲۴ خرداد؛ یک فوتی و ۲۹ ابتلای جدید

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون، ابتلاء، بهبودیافتگان و جان‌باختگان ناشی از بیماری کرونا را در کشور اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آمار جدید ابتلاء به ویروس کرونا را در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _چهارشنبه، بیست‌وچهارم خردادماه_ به شرح زیر اعلام کرد:

در این بازه زمانی، بر پایه جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور ۲۹ نفر مبتلای جدید شناسایی شد که با احتساب این تعداد، مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به هفت میلیون و ۶۱۲ هزار و ۲۶۳ نفر رسیده است.

از تعداد بیماران بستری در کشور تاکنون هفت میلیون و ۳۶۷ هزار و ۷۴۴ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

در ۲۴ ساعت گذشته، یک بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست داد و با احتساب این آمار، از ابتدا تا کنون ۱۴۶ هزار و ۲۹۰ نفر در کشور بر اثر بیماری کرونا جان باخته‌اند.

از شمار مبتلایان شناسایی‌شده، ۱۳ نفر بستری‌های بیمارستان به‌شمار می‌روند و ۵۵ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در ایران؛ ۲۴ خرداد

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در کشور را اعلام کرد: بر اساس آخرین آمار تا امروز _چهارشنبه، بیست‌وچهارم خردادماه_ درمجموع ۶۵ میلیون و ۲۲۰ هزار و ۲۱۲ نفر نوبت اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

همچنین ۵۸ میلیون و ۶۱۶ هزار و ۲۳۵ نفر نوبت دوم و ۳۱ میلیون و ۷۰۲ هزار و ۲۰۳ نفر نوبت سوم واکسن را تزریق کرده‌اند.

با احتساب این تعداد، مجموع نوبت‌های تزریق واکسن در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۵۳۸ هزار و ۶۵۰ مورد رسید.

کد خبر 667175

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.