الریان، الکاظمه، الدحیل و النجمه آماده یک نیمه‌نهایی جذاب

تیم‌های الریان و الدحیل قطر به‌همراه الکاظمه کویت و النجمه بحرین به نیمه‌نهایی جام باشگاه‌های هندبال ۲۰۲۳ آسیا صعود کردند و بازی‌های دور حذفی از روز پنج‌شنبه استارت خواهد خورد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، پس از پنج روز و انجام بازی‌های مرحله گروهی بیست‌وپنجمین دوره رقابت‌های جام باشگاه‌های هندبال مردان (۲۰۲۳) آسیا به‌میزبانی ایران و استان اصفهان که در سالن ۲۵ آبان مجموعه‌ورزشی نقش‌جهان برگزار شد، تکلیف دو گروه و جایگاه تیم‌ها برای دور بعدی مسابقات و برنامه رقابت‌ها مشخص شد.

امروز در آخرین بازی‌های مرحله گروهی، تیم‌های الریان قطر و الکاظمه بحرین از گروه نخست و همچنین تیم‌های الدحیل قطر و النجمه بحرین از گروه دوم با قرار گرفتن در جایگاه‌های اول و دوم به مرحله نیمه‌نهایی صعود کردند. تیم‌های سپاهان ایران و الکویت کویت از دو گروه نیز در رده سوم ایستادند تا برای جایگاه پنجمی و ششمی به‌مصاف هم بروند.

همچنین دو تیم نماینده عمان و نیروی‌زمینی شهیدشاملی ایران نیز به رده چهارم قناعت کردند تا بتوانند برای رده هفتمی و هشتمی بایکدیگر به رقابت بپردازند. ضمن اینکه قرار بر این بود جونیور کلاب چین که به‌دلیل تفاضل‌گل بهتر بالاتر از تاشکند ازبکستان قرار داشت با تیم پنجم گروه اول یعنی نماینده هند دیدار کند اما به‌علت انصراف هند نتیجه فنی ۱۰ بر صفر به‌سود چینی‌ها رقم خورد.

با این اوصاف، از روز پنج‌شنبه تا شنبه، بازی‌های مرحله نیمه‌نهایی، تعیین جایگاه پنجم تا هشتم و سپس رده‌بندی و فینال برگزار خواهد شد. تیم جونیور کلاب چین به جایگاه نهمی بیست‌وپنجمین دوره جام باشگاه‌های هندبال ۲۰۲۳ آسیا رسید، نماینده هند دهم شد و تاشکند ازبکستان نیز در رده دهم ایستاد.

کد خبر 665639

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.