برگزاری نشست هنری «شب فیلم خرداد» به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی(ره)

مدیر موسسه تنظیم و نشرآثار امام خمینی (ره) اصفهان از برگزاری نشست هنری «شب فیلم خرداد» به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی(ره) توسط این موسسه خبر داد.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی مدیر مؤسسه تنظیم ونشرآثار امام خمینی (ره) اصفهان، مهدی بنکدار ضمن تسلیت و گرامیداشت سی‌وچهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای پانزدهم خرداد، اظهار کرد: این مؤسسه اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی هنری و آموزشی در استان اصفهان را به مناسبت سی‌وچهارمین سال‌روز ارتحال امام خمینی (ره) بزرگداشت شهدای پانزدهم خرداد در نظرگرفته است.

برپایی نمایشگاه بزرگ آثار تجسمی «گنجینه»

وی با اشاره به برپایی نمایشگاه آثار تجسمی «گنجینه»، افزود: در این نمایشگاه ۱۰۰ اثر هنری از گنجینه آثار فاخر تجسمی نگارستان امام خمینی (ره) اصفهان با همکاری حوزه هنری از تاریخ دوازدهم خرداد در گالری‌های نمایشگاهی عمارت سعدی برپا می‌شود.

مدیر مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) اصفهان تصریح کرد: برگزاری نشست ادبی عروج «شاعرانه» که با حضور اساتید و ادبا شعر و ادب در نگارستان امام خمینی (ره) اصفهان در تاریخ شانزدهم خرداد برپا خواهد شد و برگزاری نشست‌های ادبی، نمایشگاه عکس و کتاب در شهرستان‌های شاهین‌شهر، فولادشهر و سپاهان‌شهر از سایر برنامه‌هایی است که برای بزرگداشت سی و چهارمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی) ره (در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: برگزاری مسابقه الکترونیکی کتاب‌خوانی از وصیت‌نامه امام خمینی (ره) برپایی نمایشگاه عکس و آثار تجسمی در نگارستان امام خمینی و برگزاری کارگاه هنری نقاشی با حضور کودکان در نگارستان از برنامه‌های ویژه سالگرد رهبر کبیر انقلاب است.

بنکدار با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های بسیار ویژه این مناسبت برگزاری نشست هنری «شب فیلم خرداد» در تاریخ بیست‌وچهارم خرداد) نمایش سه فیلم کوتاه به همراه نقد و بررسی و تقدیر از کارگردان (است، گفت: نمایشگاه عکس از آثار تجسمی با موضوع امام خمینی (ره)، روز چهاردهم خرداد هم‌زمان با برگزاری مراسم سی و چهارمین سالگرد در گلستان شهدای اصفهان برگزار می‌شود.

کد خبر 664698

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.