فرمانده کل انتظامی کشور با خانواده شهید "سعید ربیعی" دیدار کرد

فرمانده کل انتظامی کشور در جریان سفر به اهواز، با خانواده شهید مدافع امنیت "سعید ربیعی" دیدار کرد.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سردار احمدرضا رادان در دیدار با خانواده شهید مدافع امنیت «سعید ربیعی» به آیه شریفه "کل نفس ذائقة الموت" اشاره و اظهار کرد: همه انسان‌ها مسافر هستند و روزی باید بروند و زمان آن نزد پروردگار معلوم است، اما شهدا را خداوند متعال انتخاب می‌کند.

وی افزود: بین کسانی که مدتی را در دنیا زندگی می‌کنند و فوت می‌کنند، با کسانی که برای امنیت، آسایش و آرامش مردم جان می‌دهند هزاران فاصله است؛ همانند شهید ربیعی که پاداش وی نزد خداوند بی حد است.‌

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: چند روز گذشته همکاران ما در پاسگاه مرزی تا آخرین نفس برای امنیت کشور ایستادند و هرچقدر دشمن از آنها خواست تسلیم شوند، نشدند.

وی اضافه کرد: وقتی کسی به عنوان شهید انتخاب می‌شود خداوند به واسطه مهربانی یک شعاع زیادی از مجموعه‌های مختلف، خانواده، همسایگان، دوستان و همکاران را سهیم می‌کند، برای اینکه اثر وجودی شهید باز بماند و عنوان مدال شهادت ظهور کند.

رادان خاطرنشان کرد: اطرافیان و همکاران شهدا در روز قیامت می‌توانند مورد شفاعت واقع شوند، به شرط انجام وظیفه، مانند تلاش پدر برای فرزند شهید تا همانند شهید، پرورش یابد و خدمت به پدر و مادر شهید که در حقیقت نوعی شرف است.

وی تصریح کرد: نکته مهم این است که انتخاب مسیر زندگی باید عنایت خداوند در آن باشد. به اعتقاد من خداوند به شهید ربیعی توجه داشت و وی را انتخاب کرد و خوب است همه ما دعا کنیم به برکت وجود شهیدان عاقبت ما ختم به شهادت شود.

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه وقتی آدم شرف سرباز وطن بودن را پیدا کرد بار معنوی آن بالا است، گفت: در دوران دفاع مقدس بسیجیان و سپاهیان بدون نگاه مادی وارد جنگ شدند، چرا که ایمان همه نیاز مادی را کنار می‌گذارد و این رفتار نزد خداوند متعال پاداش خاص دارد.

کد خبر 664680

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.