جلوگیری از قاچاق ۲۰۰ هزار دلار از کشور

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور از دستگیری هشت قاچاقچی ارز و کشف و ضبط ۱۶۶ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال ارز از سوی ماموران پلیس فرودگاه‌های کشور خبر داد.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سردار محسن عقیلی، اظهار کرد: با تشدید اجرای طرح‌های مقابله‌ای با قاچاق از مرزهای هوایی در هفته گذشته هشت نفر از قاچاقچیان ارز در حال خروج از کشور در فرودگاه‌های بین‌المللی حضرت امام (ره)، شیراز و گرگان شناسایی و در مجموع بیش از ۲۰۰ هزار دلار و ارزهای خارجی دیگر به ارزش ۱۶۶ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال کشف و ضبط شد.

وی افزود: قاچاق یا ورود و خروج غیرقانونی و مخفیانه کالا و ارز از پیچیده‌ترین و پرمسئله‌ترین رفتار مجرمانه در کشور است که پلیس فرودگاه‌های کشور برای جلوگیری از وقوع این جرم به استناد منویات مقام معظم رهبری و دستورات سلسله مراتب فرماندهی با تمام توان پای کار ایستاده تا بتواند امنیت اقتصادی را در مرزهای هوایی تأمین کند.

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور با بیان اینکه در این خصوص برای متهمان پرونده قضائی تشکیل و به همراه مستندات تحویل تعزیرات حکومتی شدند، خاطرنشان کرد: پلیس با استقرار در تمام گلوگاه‌های ورودی و خروجی و پایش مستمر با استفاده از تجهیزات نوین کمک بازرسی با قاچاقچیان و سودجویان برخورد قانونی خواهد کرد.

کد خبر 664678

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.