داوری مهرداد اسکویی در جشنواره مستند «میلنیوم»

مهرداد اسکویی،مستندساز ایرانی امسال به عنوان یکی از اعضای هیئت داوران جشنواره بین‌المللی «میلنیوم مستند در برابر جاذبه» در کشور لهستان حضور یافت.

به گزارش ایمنا، بیستمین جشنواره بین‌المللی مستند «میلنیوم مستند در برابر جاذبه» از تاریخ یازدهم تا بیست و یکم می (بیست و یکم تا سی و یکم اردیبهشت) در کشور لهستان برگزار شد و مهرداد اسکویی سینماگر ایرانی به عنوان یکی از اعضای هیئت داوران بخش اصلی این رویداد حضور یافت.

جشنواره بین‌المللی مستند «میلنیوم مستند برابر جاذبه» یکی از بزرگترین و مهم‌ترین جشنواره مستند کشور لهستان و جهان است که شمار مخاطبان سالانه آن ار مرز ۱۴ هزار نفر عبور می‌کند.

مهرداد اسکویی فیلم‌ساز و عکاس ایرانی است که بیشتر آثار او در جشنواره‌های معتبر ملی و بین‌المللی مورد توجه قرار گرفته و جوایز متعددی را کسب کرده‌است. جایزه بهترین کارگردانی فیلم مستند بلند از سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند آمستردام «ایدفا» با فیلم «سایه‌های بی‌خورشید» از آن جمله است.

«رویاهای دم صبح»، «آخرین روزهای زمستان»، «روزهای بی‌تقویم»، «دماغ به سبک ایرانی»، «مریم جزیره هنگام»، «از پس برقع»، «بیوه مرد» و «رو به جایی دور» از دیگر ساخته‌های اسکویی هستند.

کد خبر 662802

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.