آمار واکسیناسیون و کرونا ایران ۳۱ اردیبهشت؛ ۶ فوتی و ۸۶ ابتلای جدید

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون، ابتلاء، بهبودیافتگان و جان‌باختگان ناشی از بیماری کرونا را در کشور اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آمار جدید ابتلاء به ویروس کرونا را در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _یکشنبه، سی‌ویکم اردیبهشت‌ماه_ به شرح زیر اعلام کرد:

در این بازه زمانی، بر پایه جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور، ۸۶ نفر مبتلای جدید شناسایی شد که با احتساب این تعداد، مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به هفت میلیون و ۶۱۱ هزار و ۲۲۴ نفر رسیده است.

از تعداد بیماران بستری در کشور تاکنون هفت میلیون و ۳۶۴ هزار و ۸۷۰ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

در ۲۴ ساعت گذشته، شش بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست دادند و با احتساب این آمار، از ابتدا تا کنون ۱۴۶ هزار و ۲۳۶ نفر در کشور بر اثر بیماری کرونا جان باخته‌اند.

از شمار مبتلایان شناسایی‌شده، ۳۷ نفر بستری‌های بیمارستان به‌شمار می‌روند و ۲۳۶ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در ایران؛ ۳۱ اردیبهشت

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در کشور را اعلام کرد: بر اساس آخرین آمار تا امروز _یکشنبه، سی‌ویکم اردیبهشت‌ماه_ درمجموع ۶۵ میلیون و ۲۱۸ هزار و ۲۹۳ نفر نوبت اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

همچنین ۵۸ میلیون و ۶۱۴ هزار و ۹۹ نفر نوبت دوم و ۳۱ میلیون و ۶۹۸ هزار و ۴۹ نفر نوبت سوم واکسن را تزریق کرده‌اند.

با احتساب این تعداد، مجموع نوبت‌های تزریق واکسن در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۵۳۰ هزار و ۴۴۱ مورد رسید.

کد خبر 662636

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.