۴۰۰ هزار نفر در ایام نوروز از متروی اصفهان استفاده کردند

مدیرعامل شرکت متروی منطقه اصفهان با بیان اینکه در ایام نوروز امسال حدود ۴۰۰ هزار نفر برای انجام سفرهای درون شهری خود از خط یک متروی این کلان‌شهر استفاده کردند، گفت: آخرین قطارها از دو ایستگاه مبدا صفه و قدس ساعت ۲۱:۰۰ حرکت می‌کند و مسافران در طول مسیر را به مقصد می‌رساند.

علیرضا خورزنی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: شرکت متروی منطقه اصفهان در نوروز ۱۴۰۲ با همکاری مدیریت شهری و اهتمام، تلاش و پشتکار کارکنان خدوم، به حدود ۴۰۰ هزار نفر از شهروندان و مسافران نوروزی به واسطه خط یک مترو ارائه خدمت کرد.

وی افزود: مترو به‌عنوان یک حمل‌ونقل عمومی مدرن، منظم، سریع، ایمن و دوست‌دار محیط زیست با ارائه خدمات نوین و پیشرفته نقش مؤثر و سازنده‌ای در خدمات‌رسانی به شهروندان و کاهش ترافیک و آلودگی هوا داشته و یکی از اولویت‌های آن‌ها با حداکثر راحتی و بازدهی در حمل‌ونقل عمومی است.

مدیرعامل شرکت مترو منطقه اصفهان خاطرنشان کرد: ساعات فعالیت مترو در این کلان‌شهر از روز دوشنبه چهاردهم فروردین از شنبه تا پنج شنبه ساعت ۶:۰۰ تا ساعت ۲۱:۰۰ در ایستگاه‌های بیست‌گانه مترو و روزهای جمعه از ساعت ۹:۰۰ تا ساعت ۲۱:۰۰ در ایستگاه‌های قدس، شهید علیخانی، کاوه، شهید باهنر، امام حسین (ع)، سی‌وسه پل، آزادی، کوی امام و صفه خواهد بود.

وی با بیان اینکه آخرین قطارها از دو ایستگاه مبدا صفه و قدس ساعت ۲۱:۰۰ حرکت می‌کند و مسافران را در طول مسیر را به مقصد می‌رساند، ادامه داد: بهای بلیت متروی شهر اصفهان سال‌جاری در بسته‌های ۲۲ سفره برای هر سفر ۲,۸۰۰ تومان (خرید از نرم‌افزار اصکیف یا دستگاه‌های فروش بلیت در ایستگاه‌ها) و با استفاده از اصفهان‌کارت برای هر سفر ۳,۱۰۰ تومان و بلیت تک‌سفره (QR) مبلغ ۳,۹۰۰ تومان تعیین شده است.

کد خبر 651668

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.