ورود و خروج ۳۳۲ هزار مسافر از پایانه‌های اصفهان / آمادگی کامل برای سفرهای عید فطر

مسئول کمیته امور پایانه‌های مسافربری ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: تعداد مسافران ورودی و خروجی پایانه‌های مسافربری شهرداری طی سفرهای نوروزی ١۴٠٢ تا پایان روز یازدهم فروردین، ۳۳۲ هزار و ۷۶۹ نفر ثبت شده است. 

ابوالفضل توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: از بیست‌وپنجم اسفندماه سال گذشته تا پایان روز یازدهم فروردین‌ماه سال جاری، ۱۵۷ هزار و ۶۲۷ مسافر از طریق پایانه‌های اصفهان وارد و ۱۷۵ هزار و ۱۴۲ مسافر از همین طریق از اصفهان خارج شدند.

وی افزود: در این بازه زمانی جابه‌جایی مسافران از طریق ۱۴ هزار و ۷۵۵ سرویس اتوبوس و مینی‌بوس‌های برون‌شهری ثبت شده است.

مسئول کمیته امور پایانه‌های مسافربری ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان خاطرنشان کرد: بیشترین تقاضای سفرهای برون‌استانی در این مدت مربوط به استان خراسان رضوی و شهر مشهد، شهرهای شمال و جنوب کشور، استان فارس و تهران بوده است.

وی افزود: از زمان آغاز دور دوم سفرهای نوروزی، سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان با امکانات و تجهیزات خود در حال انجام وظایف ذاتی است تا بتوانیم فضایی آرام خدمات مطلوبی در شأن مسافران و گردشگران به شهر زیبای اصفهان در مبادی ورودی اصلی شهر داشته باشیم.

توکلی گفت: سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان برای سفرهای عید فطر نیز آمادگی ارائه تمام خدمات به مسافران و گردشگران را خواهد داشت.

کد خبر 651632

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.