راهنمایی ۵۳۴ خودروی مسافران نوروزی در اصفهان

مسئول کمیته قضائی و انتظامی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: از ساعت ۷:۰۰ روز گذشته (جمعه) تا ساعت ۷:۰۰ امروز (شنبه)، ۵۳۴ مورد راهنمایی خودروی مسافران انجام شده است و اکیپ‌های نودوپنج‌گانه برای برخورد قانونی با مسافرانی که در شهر اقدام به برپایی چادر کرده‌اند، اقدام می‌کنند.

روح‌الله ابوطالبی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به فعالیت گشت‌های ویژه اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری در اصفهان (کمیته قضائی و انتظامی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان) اظهار کرد: از ساعت ۷:۰۰ روز گذشته _جمعه یازدهم فروردین_ تا ساعت ۷:۰۰ امروز _شنبه دوازدهم فروردین‌_ ۵۹ مورد تذکر و اعمال قانون بازاریابان اسکان غیرمجاز (کلید به دستان) انجام شده است.

وی افزود: در این بازه زمانی ۱۸۵ چادر مسافرتی توسط نیروهای گشت ویژه این اداره کل از سطح شهر جمع‌آوری شده است.

مسئول کمیته قضائی و انتظامی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان خاطرنشان کرد: در صورتی‌که فرد یا مسافری، اقدام به برپایی چادر در سطح شهر کند، مأموران تذکر می‌دهند تا چادر توسط مسافر جمع شود.

وی با بیان اینکه از صبح روز گذشته تا صبح امروز ۵۳۴ مورد راهنمایی خودروی مسافران انجام شده است، گفت: اکیپ‌های نودوپنج‌گانه برای برخورد قانونی با مسافرانی که در شهر اقدام به برپایی چادر کرده‌اند یا جمع‌آوری افرادی که به عنوان بازاریاب در معابر شهری اقدام به جذب مسافر می‌کنند، فعال شده است.

ابوطالبی افزود: از ساعت ۷:۰۰ روز گذشته (جمعه) تا ساعت ۷:۰۰ امروز (شنبه)، هدایت و ساماندهی هشت متکدی و ۲۲ دست‌فروش در شهر انجام شد.

کد خبر 651624

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.