مشاوره تلفنی گردشگری سامانه۱۳۷ اقدامی مهم و اثرگذار برای گردشگری تهران است

رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی شهر تهران گفت:در حال حاضر با راه‌اندازی خدمات مشاوره تلفنی گردشگری سامانه ۱۳۷ اطلاعات کامل‌تری از ساعت فعالیت کاری و برنامه‌های موزه‌ها و جاذبه‌های گردشگری در اختیار شهروندان و میهمانان نوروزی قرار می‌گیرد.

به گزارش ایمنا، زهرا بابایی اظهار کرد: فعالیت‌های ستاد گردشگری شهرداری برای ایام نوروز نسبت به سال گذشته و سال‌های قبل، تفاوت‌های مشهودی داشته و همراه با تغییرات مثبت و اثرگذاری بوده است.

وی مشاوره تلفنی گردشگری سامانه ۱۳۷ و سیستم برنامه‌ریزی‌شده برای تورهای گردشگری شهر تهران را از اقدام‌های شاخص و متفاوت ستاد گردشگری شهرداری تهران در ایام نوروز ۱۴۰۲ دانست و افزود: در حال حاضر با راه‌اندازی خدمات مشاوره تلفنی گردشگری سامانه ۱۳۷ اطلاعات کامل‌تری از ساعت فعالیت کاری و برنامه‌های موزه‌ها و جاذبه‌های گردشگری در اختیار شهروندان و میهمانان نوروزی قرار می‌گیرد.

رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع‌دستی شهر تهران ادامه داد: در سال‌های گذشته در حوزه گردشگری این خلأ خدمات مشاوره تلفنی بسیار وجود داشت و امسال به همت ستاد گردشگری شهرداری تهران این مشکل حل‌شده است و شهروندان می‌توانند به‌راحتی اطلاعات تمام اماکن گردشگری را در اختیار داشته باشند.

وی با تأکید بر ایجاد گردشگری ارزان و آسان برای شهروندان و مسافران نوروزی بیان کرد: بسته‌های نوروزی که ستاد گردشگری شهرداری در ایستگاه‌های اطلاع‌رسانی ارائه می‌کنند، اقدام بسیار خوبی است و می‌توان محتوا این بسته‌ها را در بستر فضای مجازی نیز به شهروندان ارائه کرد.

منبع: ایسنا

کد خبر 650625

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.