جمع‌آوری ۲۹۷ چادر مسافرتی از سطح شهر اصفهان

مسئول کمیته قضائی و انتظامی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: از ساعت ۷:۰۰ روز گذشته (یکشنبه) تا ساعت ۷:۰۰ امروز (دوشنبه)، تعداد ۲۹۷ چادر مسافرتی توسط نیروهای گشت ویژه این اداره کل از سطح شهر جمع‌آوری شده است.

روح‌الله ابوطالبی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به فعالیت گشت‌های ویژه اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری در اصفهان (کمیته قضائی و انتظامی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان) اظهار کرد: از ساعت ۷:۰۰ روز گذشته _یک‌شنبه ششم فروردین ۱۴۰۲_ تا ساعت ۷:۰۰ امروز _دوشنبه هفتم فروردین_ ۷۹ مورد تذکر و دو مورد اعمال قانون بازاریابان اسکان غیرمجاز (کلید به دستان) انجام شده است.

وی افزود: در این بازه زمانی تعداد ۲۹۷ چادر مسافرتی توسط نیروهای گشت ویژه این اداره کل از سطح شهر جمع‌آوری شده است.

مسئول کمیته قضائی و انتظامی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان خاطرنشان کرد: درصورتی‌که فرد یا مسافری، اقدام به برپایی چادر در سطح شهر کند، مأموران تذکر می‌دهند تا چادر توسط مسافر جمع شود.

وی با بیان اینکه از صبح روز گذشته تا صبح امروز ۹۷۶ مورد راهنمایی خودرو مسافران انجام شده است، گفت: اکیپ‌های نودوپنج‌گانه برای برخورد قانونی با مسافرانی که در شهر اقدام به برپایی چادر کرده‌اند یا جمع‌آوری افرادی که به عنوان بازاریاب در معابر شهری اقدام به جذب مسافر می‌کنند، فعال شده است.

ابوطالبی افزود: از ساعت ۷:۰۰ روز گذشته (یکشنبه) تا ساعت ۷:۰۰ امروز (دوشنبه)، هدایت و ساماندهی ۲۸ متکدی و ۵۰ دست‌فروش در شهر انجام شد.

کد خبر 650584

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.