۶۶ پروژه همزمان با ایام‌الله دهه فجر در لنجان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود

فرماندار شهرستان لنجان گفت: ۶۶ پروژه همزمان با ایام‌الله دهه فجر در لنجان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

حمیدرضا محمدی‌فشارکی در گفت‌گو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه دشمن در جنگی ترکیبی به دنبال ایجاد ناامیدی در جامعه است، اظهار کرد: ایام‌الله دهه فجر فرصتی مناسب برای تبیین و انتقال ارزش‌ها، خدمات و دستاوردهای نظام در بخش‌های مختلف بوده و مسئولان و رسانه‌ها در این شرایط حساس وظیفه دارند ضمن ارائه اقدام‌ها و توفیق‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی، مسیر آینده روشن پیش روی کشور را برای شهروندان به‌ویژه نسل جوان تبیین کنند.

وی افزود: ایران اسلامی در طول ۴۴ سال گذشته در بسیاری از علوم پیشرفته به قله‌های پیشرفت دست پیدا کرده به‌گونه‌ای که بر اساس گزارش‌های ارائه شده جزو ۱۰ کشور اول دنیا بوده است، بر همین اساس باید با استفاده از روش‌های مختلف ضمن بیان پیشرفت‌ها، اجازه شکل‌گیری روایت ساختگی دشمن را در اذهان شهروندان ندهیم.

فرماندار شهرستان لنجان تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در طول ایام‌الله دهه فجر ۵۵۰ عنوان برنامه فرهنگی و اجتماعی در شهرها و روستاهای شهرستان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به شاخص‌ترین پروژه‌های قابل افتتاح و کلنگ‌زنی شهرستان گفت: در چهل‌وچهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۶۶ پروژه عمرانی در حوزه‌های مختلف صنعتی، کشاورزی، اشتغالزایی، مسکونی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۴۳۲ میلیارد تومان به‌منظور رفاه عمومی شهروندان شهرستان لنجان افتتاح و کلنگ‌زنی خواهد شد.

محمدی با تاکید بر اجرای طرح‌های اشتغال‌زا در شهرستان لنجان خاطرنشان کرد: بر اساس آمار ارائه شده با افتتاح پروژه‌ها و طرح‌های اشتغال‌زا بالغ بر ۳۰۳ نفر اشتغال مستقیم ایجاد خواهد شد.

کد خبر 638367

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.