حضور مردم و جهاد تبیین ضرورت امروز جامعه است

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم گفت: طبق سه ضلع اطاعت از ولی خدا و رهبر جامعه، مسئولیت‌پذیری و حضور مردم و جهاد تبیین، ضرورت امروز جامعه است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، مصطفی ملایی امروز _چهارشنبه دوازدهم بهمن‌_ در نشست توجیهی برنامه‌های شهرداری قم در دهه فجر انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه یکی از سیاست‌های کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر قم اطاعت از منویات ولی‌فقیه است، اظهار کرد: مسئولیت‌پذیری پیکره جامعه در شرایط مختلف و پای‌کار آمدن مردم از برکت انقلاب اسلامی است.

وی گفت: امام (ره) با تشکیل حلقه‌های مختلف اعم از کمیته امداد، جهاد سازندگی و هیئات، مسئله مسئولیت‌پذیری اجتماعی را تقویت کردند که از مهم‌ترین نکات موفقیت و ضرورت جامعه است.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اینکه شورای اسلامی شهر قم به دنبال توسعه ظرفیت‌های مردمی است، ادامه داد: لازمه موفقیت در حد و حریم مدیریت شهری در راستای اهداف عالی نظام، پای‌کار آمدن، مسئولیت‌پذیری و احساس پاسخگویی مردم است؛ اعضای شورای اسلامی شهر قم این موضوع را به‌صورت ویژه در دستور کار دادند و به عنوان یک سیاست و ریل به آن توجه کردیم.

ملایی با تأکید بر لزوم جهاد تبیین گفت: دو بازوی جهاد تبیین، بیان دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی و انتقال به نسل‌های بعدی در کنار دشمن‌شناسی است.

وی ادامه داد: در بحث جهاد تبیین بسیاری از مباحث در جنگ رسانه‌ای و شناختی در قالب فیلم، تولید خبر و تبلیغات اتفاق می‌افتد که همه این موارد در ذیل جنگ نرم قرار دارد.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم تأکید کرد: سه ضلع اطاعت از ولی خدا و رهبر جامعه، مسئولیت‌پذیری و حضور مردم و جهاد تبیین، ضرورت امروز جامعه است.

کد خبر 638237

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.