تابلوی روزشمار برای پروژه‌های عمرانی شهرداری یزد نصب شود

نایب رئیس شورای اسلامی شهر یزد با بیان اینکه مردم از زمان‌بندی پروژه‌های شهرداری اطلاعی ندارند، گفت: تابلوی روزشمار باید برای پروژه‌های عمرانی شهرداری یزد نصب شود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، حجت‌الاسلام سیدمحمدناصر حیدری امروز _چهارشنبه پنجم بهمن_ در نشست علنی شورای اسلامی شهر یزد با تسلیت سالروز شهادت امام هادی (ع) اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که باید در شهر به آن توجه داشته باشیم، این است که پروژه‌های عمرانی شهر یزد هیچ تابلوی زمان‌سنجی ندارد.

وی خاطرنشان کرد: اگر این تابلوها وجود داشته باشد، طبق برنامه مردم متوجه می‌شوند که هر پروژه، چه زمانی به پایان می‌رسد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: بسیاری از پروژه‌هایی که می‌توانست در ایام‌الله دهه فجر به پایان برسد، در حال حاضر مهیای بهره‌برداری نیست و احتمال دارد زمان افتتاح آن به پایان سال یا تا حتی سال آینده موکول شود که با نصب تابلوی زمان‌سنج این مشکل برطرف می‌شود.

وی با بیان اینکه نکته بعدی در ارتباط با تصمیم‌های شهرداری و مصوبات شورای اسلامی شهر است، گفت: بعضی تصمیم‌ها بیش از یک سال روی زمین می‌ماند و این تأخیر یک‌ساله در تصمیم که بعضی از آن‌ها در شورای اسلامی شهر مطرح شده است، به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

حجت‌الاسلام حیدری ادامه داد: لازم است برنامه‌ریزی و زمان‌بندی مشخص برای مدیران جهت انجام اقدامات لازم انجام شود، زیرا امضای مدیر به چند هفته، چند ماه و حتی بیش از یک سال زمان نیاز ندارد.

وی افزود: یکی از موضوعات بسیار مهمی که در این زمینه باید به آن توجه کنیم، لزوم در نظر گرفتن تنبیه و تشویق برای مدیران و کارکنان بخش‌های مختلف است.

کد خبر 636364

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.