شاخص آلودگی هوای مناطق تهران امروز ۲ آبان

کیفیت هوا در کلان‌شهر تهران امروز _دوشنبه دوم آبان‌ماه_ در ساعت منتهی به ۱۱ صبح با قرارگرفتن روی شاخص ۹۲ در وضعیت سالم (زرد) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، وضعیت هوای تهران امروز _دوشنبه دوم آبان‌ماه_ به شرح زیر است:

ایستگاه اسلام‌شهر با شاخص ۱۵۳، پاسداران با شاخص ۱۵۵، دماوند با شاخص ۱۵۲ و شهریار با شاخص ۱۵۶ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.

وضعیت ایستگاه‌های رباط‌کریم با شاخص ۱۳۴، سلامت با شاخص ۱۰۷، شادآباد منطقه ۱۸ با شاخص ۱۱۵، شریف منطقه دو با شاخص ۱۴۶، شهرری منطقه ۲۰ با شاخص ۱۱۷، شهرداری منطقه ۱۹ با شاخص ۱۴۸، شهرداری منطقه ۲۱ با شاخص ۱۰۹، قائم با شاخص ۱۰۲ و ملارد با شاخص ۱۲۱ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

آتی‌ساز با شاخص ۶۳، اتوبان محلاتی (منطقه ۱۴) با شاخص ۷۱، اقدسیه منطقه یک با شاخص ۶۰، امام خمینی با شاخص ۹۰، پاکدشت با شاخص ۹۹، پردیس با شاخص ۷۵، پونک با شاخص ۶۵، پیروزی منطقه ۱۳ با شاخص ۸۷، تربیت مدرس منطقه ۶ با شاخص ۹۰، چشمه با شاخص ۵۱، دانشگاه تهران با شاخص ۷۳، ژئو فیزیک با شاخص ۷۶، ستاد بحران منطقه ۷ با شاخص ۶۹، شهرداری منطقه ۲ با شاخص ۶۵، شهرداری منطقه ۴ با شاخص ۶۲، شهرداری منطقه ۱۰ با شاخص ۹۹، شهرداری منطقه ۱۱ با شاخص ۱۰۰، شهرداری منطقه ۱۶ با شاخص ۷۸، شهرداری منطقه ۲۲ با شاخص ۷۵، علم و صنعت با شاخص ۷۸، مسعودیه منطقه ۱۵ با شاخص ۸۸، میدان فتح منطقه ۹ با شاخص ۸۳ و منطقه ۱۵ با شاخص ۸۲ در وضعیت قابل قبول (زرد) قرار دارد.

سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های باقرشهر با شاخص ۴۷، شهرداری مرکز منطقه ۱۲ با شاخص ۲۳، گلبرگ منطقه ۸ با شاخص ۴۵ و لواسانات با شاخص ۳۳ در وضعیت هوای پاک (سبز) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 614323

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.