آمار کرونا چهارمحال و بختیاری ۲۱ شهریورماه؛ بدون فوتی و ۱۲ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد، آمار فوتی و مبتلایان به کرونا را تشریح کرد.

سیدعلی درخشان در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آمار ابتلای کرونا در استان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _ دوشنبه بیست‌ویکم شهریورماه _ اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۶٨ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشتند.

وی با بیان اینکه از این تعداد ١٢ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند، افزود: در ۲۴ ساعت گذشته نتیجه تست ۱۲ نفر مثبت قطعی شد که هفت نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و پنج نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید _۱۹ در مراکز بیمارستانی استان بودند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد، گفت: اکنون ۳۰ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این

تعداد ١٨ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأیید بیماری خود هستند.

درخشان ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته هیچ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری کووید _۱۹ در استان گزارش نشد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری کماکان ۱,۸۶۴ نفر است.

وی تصریح کرد: اکنون هشت نفر از بیماران با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد اظهار کرد: اکنون به لحاظ شیوع بیماری کرونا، همه شهرستان‌های استان چهارمحال و بختیاری در وضعیت زرد قرار دارند.

کد خبر 604653

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.