برقراری بیش از ۶۲ هزار تماس با آتش‌نشانی اصفهان در مرداد سال جاری

سخنگوی آتش‌نشانی اصفهان با بیان اینکه طی مردادماه سال جاری، ۶۲ هزار و ۷۵۴ تماس با شماره ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اصفهان برقرار شده است، گفت: طی مدت مذکور، مأموران سازمان آتش‌نشانی اصفهان به ۱۱۳۲ مأموریت امدادونجات و آتش‌سوزی اعزام شدند.

فرهاد کاوه‌آهنگران در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: در مردادماه سال جاری، ۳۶۶ دستگاه اطفائیه در شهر استقرار یافت و ۴۰۸ گشت ایمنی نیز در سطح شهر اصفهان انجام شد.

وی با بیان اینکه در مردادماه ۶۲ هزار و ۷۵۴ تماس با شماره ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اصفهان برقرار شده است، افزود: طی مدت مذکور، مأموران سازمان آتش‌نشانی اصفهان به ۱۱۳۲ مأموریت امدادونجات و آتش‌سوزی اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه طی مدت مذکور ۴۸۳ مورد حریق در سطح استان اصفهان رخ داده است، تصریح کرد: در مردادماه به ۶۴۹ حادثه و خدمات ایمنی، خدمت‌رسانی شده است.

وی با بیان اینکه میانگین زمان رسیدن مأموران سازمان آتش‌نشانی اصفهان به محل حریق و حوادث ۰۳:۴۷ بوده است، خاطرنشان کرد: ۴۱۴ نفر در مأموریت‌های انجام شده توسط مأموران سازمان آتش‌نشانی اصفهان از حوادث نجات یافته‌اند.

کد خبر 601140

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.