استقرار جوی ناپایدار تا اواسط هفته آینده بر استان/دمای هوا بدون تغییر محسوس

کارشناس هواشناسی استان اصفهان گفت: با استقرار جوی نسبتاً ناپایدار بر استان از فردا تا اواسط هفته آینده، در نیمه غربی افزایش ابر و رگباری‌های پراکنده و رعد و برق دور از انتظار نیست.

ابراهیم هنرمند در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، درخصوص پیش‌بینی وضعیت جوی هوای استان اصفهان، اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی بیانگر جوی نسبتاً ناپایدار از فردا تا اواسط هفته آینده بر روی استان است، بر این اساس در اکثر مناطق آسمان صاف تا کمی ابری در ساعات بعدازظهر افزایش ابر، گاهی وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: با استقرار جوی نسبتاً ناپایدار بر استان از فردا اواسط هفته آینده در نیمه غربی استان افزایش ابر و رگباری‌های پراکنده بارش و رعد و برق دور از انتظار نیست.

کارشناس هواشناسی استان اصفهان درباره اینکه دمای هوا در اصفهان طی ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی نخواهد داشت، گفت: امروز دمای هوای اصفهان در گرم‌ترین زمان به ۳۵ درجه سانتی‌گراد و کمینه دمای فردا ۱۶ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

وی اظهار کرد: بادرود با دمای ۳۹ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین‌میاندشت با دمای ۱۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان است.

کد خبر 597798

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.