شاخص آلودگی هوای مناطق تهران امروز؛ ۱۹ مرداد

کیفیت هوا در کلان‌شهر تهران امروز در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرارگرفتن روی شاخص ۱۱۳ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر تهران امروز _چهارشنبه نوزدهم مردادماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۱۳ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

ایستگاه پارک رازی با شاخص ۱۵۴، پاکدشت با شاخص ۱۵۳، پارک شکوفه با شاخص ۱۸۷، چشمه با شاخص ۱۶۳ در وضعیت ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های اسلامشهر با شاخص ۵۰، امام خمینی با شاخص ۳۶، دماوند با شاخص ۳۳، شهریار با شاخص ۳۴، لواسانات با شاخص ۲۶، ملارد با شاخص ۳۵ در وضعیت هوای پاک (سبز) قرار دارد.

وضعیت ایستگاه‌های دانشگاه تهران ۱۴۵، فرمانداری شهرری با شاخص ۱۰۲، قائم ۱۱۰، منطقه ۱۵ با شاخص ۱۲۹ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های آتی‌ساز با شاخص ۵۸، باغستان شهریار با شاخص ۹۶، باقرشهر با شاخص ۸۷، پاسداران با شاخص ۷۶، پردیس با شاخص ۶۸، پیشوا با شاخص ۹۰، دانشگاه شهید بهشتی با شاخص ۶۶، رباط کریم با شاخص ۶۱، ژئوفیزیک با شاخص ۷۶، سلامت با شاخص ۷۸، علم و صنعت با شاخص ۷۰، قدس با شاخص ۵۶، قرچک با شاخص ۶۷، ورامین با شاخص ۷۱ در وضعیت سالم (زرد) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 595116

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.