کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از سیل احیا می‌شود

مدیرعامل بنیاد برکت در جریان بازدید از مناطق و روستاهای سیل‌زده شهرستان فیروزکوه و دماوند، از احیای کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از سیل خبر داد.

به گزارش ایمنا و به نقل از بنیاد برکت، محمد ترکمانه با اشاره به وجود گل‌ولای در باغ‌های شهرستان‌های فیروزکوه و دماوند، اظهار کرد: هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است تا با به‌کارگیری بیل‌های مکانیکی، گل‌ولای موجود از باغات کشاورزی خارج شود.

وی افزود: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) همچون سنوات گذشته بخشی از لوازم‌خانگی آسیب‌دیده و از بین رفته مردم را تأمین و به آن‌ها تحویل خواهد داد.

مدیرعامل بنیاد برکت ادامه داد: همچنین نسبت به تأمین تعدادی از دام‌های تلف شده در جریان سیل متعهد است و خسارت دامداران و کشاورزان را جبران خواهد کرد.

وی با تاکید بر خدمات‌رسانی تیم‌های پزشکی و امدادی ستاد اجرایی فرمان امام در مناطق سیل‌زده فیروزکوه خاطرنشان کرد: این آمادگی وجود دارد تا در صورت اعلام نیاز استانداری و فرمانداری، یکی از بیمارستان‌های سیار ستاد اجرایی فرمان امام به این مناطق اعزام و مستقر شود.

ترکمانه خاطرنشان کرد: از ساعات اولیه وقوع سیل در فیروزکوه و دماوند، اقلام ضروری اولیه از جمله آب آشامیدنی و مواد غذایی به این مناطق ارسال شده است.

کد خبر 594288

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.