آدم‌ربایی راننده تهرانی پس از نوشیدن آبمیوه مسموم

تحقیقات درخصوص پرونده آدم‌ربایی راننده جوان در جنوب تهران توسط بازپرس جنایی و کارآگاهان پلیس آغاز شد.

به گزارش ایمنا، سه‌شنبه یازدهم مردادماه جاری رسیدگی به پرونده مفقودی و آدم‌ربایی یک مرد جوان در جنوب تهران در دستور کار بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جرایم جنایی قرار گرفت.

ماجرای این آدم‌ربایی از آنجا فاش شد که مرد جوانی با مراجعه به اداره چهارم پلیس آگاهی خبر از مفقودی برادر خود داد و ادعا کرد هفته گذشته برادرش پس از خروج از خانه ناپدید شده است.

تحقیقات ادامه داشت تا اینکه چند روز بعد، مرد جوان روی تخت بیمارستان لقان حکیم پیدا شد؛ همین کافی بود تا تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی راهی بیمارستان شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تحقیقات میدانی نشان داد مرد جوان که شغلش مسافرکشی با خودروی پراید بوده، یک مسافر را سوار کرده و پس از نوشیدن آبمیوه با تعارف این مسافر، بیهوش و پس از آن به بیمارستان لقمان حکیم منتقل شده است.

از سوی دیگر بررسی‌ها نشان داد متهم پس از بیهوش کردن مرد جوان، تلفن همراه، پول نقد و خودروی وی را سرقت کرده و به مکانی نامعلوم متواری شده است. بازپرس پرونده پس از دریافت این اطلاعات مهم، دستور بازداشت سارق و توقیف خودروی مالباخته را صادر کرد.

تحقیقات توسط محمد امین تقویان؛ بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جرایم جنایی ادامه دارد و کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی برای دستگیری متهم وارد عمل شده‌اند.

منبع: تسنیم

کد خبر 593363

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.