آمار کرونا اصفهان ۷ مرداد؛ بدون فوتی و ۷۲۱ ابتلای جدید

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای ۷۲۱ نفر به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص وضعیت آمار بیماری کرونا در استان اصفهان (به‌جز کاشان و آران‌وبیدگل)، اعلام کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا یک میلیون و ۵۰۷ هزار و ۴۳۴ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به‌جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل شناسایی شدند.

در این بازه زمانی کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۵۰۱ هزار و ۳۸۷ نفر و موارد نمونه گرفته شده در ۲۴ ساعت گذشته (احتمالاً بیمار) یک هزار و ۴۲۷ نفر و موارد مثبت ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته، ۷۲۱ نفر گزارش شده است.

۲۱۱ هزار و چهار نفر تعداد کل بستری‌شدگان کرونا از ابتدا تاکنون بوده و تعداد بستری‌شدگان فعلی در بیمارستان‌ها ۶۱۵ نفر است.

تعداد بیماران بستری ۲۴ ساعت قبل در مراکز درمانی استان اصفهان به‌جز کاشان و آران و بیدگل ۱۲۱ نفر است که از این تعداد ۷۰ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

آمار کل فوت‌شدگان قطعی ۱۱ هزار و ۷۵۷ نفر و آمار فوت‌شدگان مشکوک کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان (به‌جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل) شش هزار و ۸۰۸ نفر بوده است.

در ۲۴ ساعت گذشته در استان اصفهان (به‌جز کاشان و آران‌وبیدگل) مورد فوتی بر اثر ابتلاء به کرونا گزارش نشده است.

کد خبر 591854

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.