آمار کرونا اصفهان یکم مردادماه؛ یک فوتی و ۳۷۹ ابتلای جدید

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای ۳۷۹ نفر به کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان درخصوص وضعیت آمار بیماری کرونا در استان اصفهان (به‌جز کاشان و آران‌وبیدگل)، اعلام کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا یک میلیون و ۴۹۸ هزار و ۵۲۷ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به‌جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل شناسایی شدند.

در این بازه زمانی کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۴۹۶ هزار و ۷۰۴ نفر و موارد نمونه گرفته شده در ۲۴ ساعت گذشته (احتمالاً بیمار) ۸۱۳ نفر و موارد مثبت ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته، ۳۷۹ نفر گزارش شده است.

۲۰۹ هزار و ۶۰۶ نفر تعداد کل بستری‌شدگان کرونا از ابتدا تاکنون بوده و تعداد بستری‌شدگان فعلی در بیمارستان‌ها ۴۸۳ نفر است.

تعداد بیماران بستری ۲۴ ساعت قبل در مراکز درمانی استان اصفهان به‌جز کاشان و آران و بیدگل ۱۰۰ نفر است که از این تعداد ۵۶ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

۱۱ هزار و ۷۳۱ نفر آمار کل فوت‌شدگان قطعی و شش هزار و ۷۸۷ نفر فوت‌شدگان مشکوک کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان (به‌جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل) بوده است.

در ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان (به‌جز کاشان و آران‌وبیدگل) یک مورد فوتی بر اثر ابتلاء به کرونا گزارش شده است.

کد خبر 590138

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.