قیمت مسکن امروز اصفهان ۲۶ تیر ۱۴۰۱/ خانه یک‌میلیاردی در مردوایج!

قیمت مسکن در محدوده مرداویج هر متر ۱۶ تا ۱۰۰ میلیون تومان برای آپارتمان اعلام شده است؛ همچنین مبلغ اجاره در این منطقه، ۶ تا ۳۳ میلیون تومان است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، براساس داده‌های پورتال یکی از دفاتر معاملات املاک کلان‌شهر اصفهان، قیمت مسکن برای واحدهای آپارتمانی از متری ۱۶ میلیون تومان برای خانه‌ای در خیابان شیخ کلینی تا متری ۱۰۰ میلیون تومان در خیابان ملاصدرا می‌رسد.

در لیست آپارتمان‌های ارائه شده در این منطقه علاوه بر این موارد، در یکی از دفاتر مشاور املاکی واقع در منطقه، آپارتمان دو خوابه‌ای با متراژ ۱۱۰ متر واقع در کوی بهار قیمت هر متر ۵۰ میلیون تومان ارائه شده است.

علاوه بر این موارد در لیست خانه‌های با قدمت بالاتر دفتر مشاور املاکی واقع در مرداویج خانه‌ای با قدمت بیش از ۳۰ سال ارائه کرده که در طبقه چهارم واقع شده است، قیمت هر متر از این خانه ۱۰۴ متری ۱۷ میلیون تومان است و مبلغ نهایی آن را یک میلیارد و ۷۸۰ میلیون تومان اعلام کرده‌اند.

خانه یک میلیاردی در مرداویج

همچنین آپارتمانی با متراژ ۸۴ متر در مرداویج به قیمت هر متر ۱۵ میلیون تومان برای فروش ارائه شده که مبلغ خرید نهایی آن را یک میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان تعیین کرده‌اند. این خانه در طبقه سوم یک ساختمان چهار طبقه واقع شده و قدمت آن بیش از ۳۰ سال است.

قیمت رهن و اجاره

علاوه بر این، قیمت رهن و اجاره در این منطقه برای یک واحد مسکونی با قدمت بیشتر از ۱۵ سال و متراژ ۲۰۵ متر در خیابان ملاصدرا ۶۵۰ میلیون تومان رهن و هر ماه ۱۵ میلیون تومان اجاره است.

همچنین یک واحد مسکونی ۲۴۰ متری در خیابان شیخ کلینی ارائه شده که مبلغ رهن آن ۵۰۰ میلیون تومان و اجاره ماهانه ۳۳ میلیون تومان است. این واحد مسکونی سه خوابه و نوساز است. بالکن بزرگ، کمدهای جا دار، دو پارکینگ و سه اتاق خواب مستر از جمله امکانات این آپارتمان است.

به گفته مشاوران املاک منطقه در این منطقه تعداد خانه‌هایی که برای رهن و اجاره در این فصل ارائه شده بسیار محدود است. یک واحد ۲۸ متری در مرداویج به قیمت رهن ۳۰ میلیون تومان به دفتر مشاور املاک واقع در همان خیابان سپرده شده که اجاره آن ماهانه سه میلیون تومان است.

نوع و متراژ قیمت رهن و اجاره
۲۰۵ متری خیابان ملاصدرا اجاره: ماهیانه ۱۵ میلیون تومان / ۶۵۰ میلیون تومان رهن
۲۴۰ متری خیابان شیخ کلینی

اجاره: ماهیانه ۳۳ میلیون تومان / ۵۰۰ میلیون تومان رهن

۲۸ متری مرداویج اجاره: سه‬ میلیون تومان / ‏۳۰‬ میلیون تومان رهن

برای مشاهده قیمت مسکن در نقاط مختلف اصفهان، اینجا کلیک کنید.

محله قیمت خرید
محدوده مرداویج متری ۱۶ تا ۱۰۰ میلیون تومان
محدوده کوی بهار (نوساز) متری ۵۰ میلیون تومان
محدوده مرداویج (قدمت ۳۰ سال) متری ۱۵ میلیون تومان
کد خبر 588722

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.