قیمت مسکن امروز اصفهان ۲۰ تیر ۱۴۰۱/ اینجا هر متر خانه ۱۱۰ میلیون تومان است!

قیمت مسکن در محدوده خیابان آبشار هر متر ۳۳ تا ۹۰ میلیون تومان برای آپارتمان اعلام شده است. همچنین مبلغ اجاره در این منطقه چهارصد هزار تا پنج میلیون تومان است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، براساس داده‌های پورتال یکی از دفاتر معاملات املاک کلان‌شهر اصفهان، قیمت مسکن برای واحدهای آپارتمانی از متری ۳۳ میلیون تومان برای خانه‌ای در خیابان الهیه در آبشار تا متری ۹۰ میلیون تومان می‌رسد.

در لیست آپارتمان‌های نوساز ارائه شده در این منطقه علاوه بر این موارد، در یکی از دفاتر مشاور املاکی واقع در خیابان آبشار، آپارتمان یک خوابه‌ای با متراژ ۹۰ متر واقع در همان خیابان قیمت هر متر ۴۷ میلیون تومان ارائه شده است.

علاوه بر این موارد در لیست خانه‌های با قدمت بالاتر دفتر مشاور املاکی واقع در خیابان سپهسالار خانه‌ای با قدمت بیش از ۳۰ سال ارائه کرده که در طبقه دوم واقع شده است، قیمت هر متر از این خانه ۱۰۰ متری ۱۵ میلیون تومان ارائه شده است و مبلغ نهایی آن را یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعلام کرده‌اند.

خانه ۳۲ میلیاردی در آبشار سوم

همچنین آپارتمانی با متراژ ۲۹۵ متر در خیابان آبشار سوم به قیمت هر متر ۱۱۰ میلیون تومان برای فروش ارائه شده است که مبلغ خرید نهایی آن را حدود ۳۲ میلیارد تومان تعیین کرده‌اند. این خانه در طبقه دوم یک ساختمان شش طبقه واقع شده و قدمت آن کمتر از دو سال است. این آپارتمان چهار اتاق خواب داشته و ساختمانی که در آن واقع شده هوشمند، دارای روف گاردن، سالن بدنسازی، استخر، سونا و جکوزی است.

قیمت رهن و اجاره

علاوه بر این، قیمت رهن و اجاره در این منطقه برای یک واحد مسکونی با قدمت کمتر از ۱۵ سال و متراژ ۱۱۰ متر در خیابان آبشار سوم ۳۷۰ میلیون تومان رهن و ۴۰۰ هزار تومان اجاره است.

همچنین یک واحد مسکونی ۱۲۰ متری در خیابان آپادانا اول ارائه شده که مبلغ رهن آن ۷۰۰ میلیون و اجاره ماهیانه آن سه میلیون تومان است. این واحد مسکونی سه خوابه و قدمت آن کمتر از شش سال است.

به گفته مشاوران املاک منطقه در این منطقه تعداد خانه‌هایی که برای رهن و اجاره در این فصل ارائه شده بسیار محدود است. یک آپارتمان ۱۰۰ متری در خیابان آبشار به قیمت رهن ۶۰۰ میلیون تومان به دفتر مشاور املاک واقع در همان خیابان سپرده شده که اجاره آن ماهانه سه میلیون تومان است.

نوع و متراژ قیمت رهن و اجاره
۱۱۰ متری خیابان آبشار سوم اجاره: ماهیانه ۴۰۰ هزار تومان/۳۷۰‬ میلیون تومان رهن
۱۲۰ متری خیابان آپادانا اول

اجاره: سه میلیون تومان / ۷۰۰ میلیون تومان رهن

۱۰۰ متری خیابان آبشار اجاره: سه میلیون تومان / ‏۶۰۰‬ میلیون تومان رهن

برای مشاهده قیمت مسکن در نقاط مختلف اصفهان، اینجا کلیک کنید.

محله قیمت خرید
محدوده خیابان آبشار (نوساز) متری ۳۳ تا ۹۰ میلیون تومان
محدوده کوچه آبشار (نوساز) متری ۴۷ میلیون تومان
محدوده خیابان سپهسالار (قدمت ۳۰ سال) متری ۱۵ میلیون تومان

کد خبر 587292

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.