آمار کرونا اصفهان ۱۴ تیر؛ بدون فوتی و ۲۱ ابتلای جدید

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای ۲۱ نفر به کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص وضعیت آمار بیماری کرونا در استان اصفهان (به‌جز کاشان و آران‌وبیدگل)، اعلام کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا یک میلیون و ۴۸۵ هزار و ۳۷۵ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به‌جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل شناسایی شدند.

در این بازه زمانی کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۴۹۰ هزار و ۵۸۵ نفر و موارد نمونه گرفته‌شده در ۲۴ ساعت گذشته (احتمالاً بیمار) ۱۵۷ نفر و موارد مثبت ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته، ۲۱ نفر گزارش شده است.

۲۰۷ هزار و ۵۲۸ نفر تعداد کل بستری‌شدگان کرونا از ابتدا تاکنون بوده و تعداد بستری‌شدگان فعلی در بیمارستان‌ها ۱۰۸ نفر است.

تعداد بیماران بستری ۲۴ ساعت قبل در مراکز درمانی استان اصفهان به‌جز کاشان و آران و بیدگل ۳۷ نفر است که از این تعداد ۱۱ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

۱۱ هزار و ۶۹۹ نفر آمار کل فوت‌شدگان قطعی و شش هزار و ۷۵۹ نفر فوت‌شدگان مشکوک کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان (به‌جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل) بوده است.

در ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان (به‌جز کاشان و آران‌وبیدگل) مور فوتی بر اثر ابتلاء به کرونا گزارش نشده است.

کد خبر 586233

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.