قیمت مسکن امروز اصفهان ۱۳ تیر ۱۴۰۱/ با ۷۰۰ میلیون تومان در خانه‌اصفهان صاحب‌خانه شوید!

قیمت مسکن در منطقه۸ شهرداری اصفهان (خانه‌اصفهان) هر متر ۱۰ تا ۴۰ میلیون تومان برای آپارتمان اعلام شده است. همچنین مبلغ اجاره در این منطقه یک تا چهار میلیون تومان است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، براساس داده‌های پورتال یکی از دفاتر معاملات املاک کلان‌شهر اصفهان، قیمت مسکن برای واحدهای نوساز از متری ۳۰ میلیون تومان برای خانه‌ای در خیابان خانه اصفهان تا متری ۴۰ میلیون تومان در همان منطقه می‌رسد.

در لیست آپارتمان‌های نوساز ارائه شده در این منطقه علاوه بر این موارد، در یکی از دفاتر مشاور املاکی واقع در خیابان سپاه، آپارتمان سه خوابه‌ای با متراژ ۱۶۰ متر واقع در همان خیابان قیمت هر متر ۴۰ میلیون تومان ارائه شده است.

علاوه بر این موارد در لیست خانه‌های با قدمت بالاتر دفتر مشاور املاکی واقع در خیابان گلخانه خانه‌ای با قدمت بیش از ۱۸ سال ارائه کرده که در طبقه دوم واقع شده است، قیمت هر متر از این آپارتمان ۷۵ متری ۱۵ میلیون تومان ارائه شده است و مبلغ نهایی آن را یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعلام کرده‌اند.

خانه ۷۰۰ میلیونی در خانه اصفهان

همچنین خانه‌ای با متراژ ۷۷ متر در خانه اصفهان به قیمت هر متر ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان برای فروش ارائه شده است که مبلغ خرید نهایی آن را ۷۰۰ میلیون تومان تعیین کرده‌اند. این خانه در طبقه دوم یک ساختمان دو طبقه واقع شده و قدمت آن کمتر از هفت سال است. همچنین این خانه یک اتاق خواب دارد و تراس ندارد.

قیمت رهن و اجاره

علاوه بر این، قیمت رهن و اجاره در این منطقه برای یک واحد مسکونی با قدمت بیش از ۲۵ سال و متراژ ۱۱۱ متر در خیابان خانه اصفهان ۲۰۰ میلیون تومان رهن است.

همچنین یک واحد مسکونی ۱۰۰ متری در خیابان خانه اصفهان ارائه شده است که مبلغ رهن آن ۱۰۰ میلیون تومان و اجاره ماهانه چهار میلیون تومان است. این واحد مسکونی یک خوابه و قدمت آن ۱۲ است.

به گفته مشاوران املاک منطقه در این منطقه تعداد خانه‌هایی که برای رهن و اجاره در این فصل ارائه شده بسیار کم است. یک آپارتمان ۱۹۰ متری در خیابان مخابرات به قیمت رهن ۸۵۰ میلیون تومان به دفتر مشاور املاک واقع در همان خیابان سپرده شده است.

نوع و متراژ قیمت رهن و اجاره
۱۱۱ متری خیابان خانه اصفهان اجاره: ماهیانه - میلیون تومان / ‏ ۲۰۰‬ میلیون تومان رهن
۱۰۰ متری خیابان خانه اصفهان اجاره: ۴ / ‏ ۱۰۰ میلیون تومان رهن
۱۹۰ متری خیابان مخابرات اجاره: - میلیون تومان / ‏۸۵۰‬ میلیون تومان رهن

برای مشاهده قیمت مسکن در نقاط مختلف اصفهان، اینجا کلیک کنید.

منطقه قیمت خرید
محدوده خیابان خانه اصفهان (نوساز) متری ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان
محدوده خیابان خانه اصفهان (نوساز) متری ۴۰ میلیون تومان
محدوده خیابان خانه اصفهان (قدمت ۱۸ سال) متری ۱۵ میلیون تومان

کد خبر 585892

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.