هوای اصفهان ناسالم است/همه ایستگاه‌ها در وضعیت قرمز و نارنجی

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز __چهارشنبه یکم تیرماه__ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۳۳ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _چهارشنبه یکم تیرماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۳۳ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلان‌شهر اصفهان اکنون در ایستگاه جی با شاخص ۱۵۲ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.

ایستگاه احمدآباد با شاخص ۱۰۳، استانداری با شاخص ۱۵۰، باهنر با شاخص ۱۵۰، پروین با شاخص ۱۴۱، جی با شاخص ۱۱۶، خرازی ۱۴۹، رودکی با شاخص ۱۱۲، فرشادی با شاخص ۱۴۵، فیض با شاخص ۱۲۷ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۱۰۴ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) است.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های انقلاب، رهنان، میرزاطاهر، خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.

درحال‌حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن روی عدد ۸۶، مبارکه با عدد ۸۸ و سجزی با عدد ۷۸ در وضعیت هوای سالم (زرد) است.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 583394

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.