بهره‌برداری از خودروی جدید اطفای حریق در سیزدهمین برگ خدمت

شهردار کاشان گفت: خودروی جدید عملیاتی اطفای حریق با اعتباری بالغ بر ۲۲ میلیارد ریال در قالب سیزدهمین نوبت از اجرای طرح ۱۰۰ برگ خدمت رونمایی شد و به بهره‌برداری رسید.

حسن بخشنده‌امنیه در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: خودروی جدید عملیاتی اطفای حریق با اعتباری بالغ بر ۲۲ میلیارد ریال در قالب سیزدهمین نوبت از اجرای طرح صد برگ خدمت رونمایی و بهره‌برداری شد.

وی با اشاره به رویکرد مدیریت شهری برای توسعه امکانات و تجهیزات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی به ویژه در حوزه ناوگان عملیاتی، افزود: به منظور تقویت این حوزه، یک دستگاه خودروی هیوندا شش تن (نیمه سنگین) خریداری و جهت مأموریت‌های آتش‌نشانی کاربری سازی و تجهیز شده است.

شهردار کاشان خاطرنشان کرد: این خودرو دارای مخازن آب به حجم ۲۵۰۰ لیتری و فوم ۲۰۰ لیتری است و برای خرید شاسی و سپس مراحل کاربری سازی آن بالغ بر ۲۲ میلیارد ریال از محل درآمدهای سازمان هزینه شده و جهت مأموریت‌های اطفا حریق و نیز امداد و نجات استفاده خواهد شد.

بخشنده‌امنیه تصریح کرد: با توجه به توسعه ایستگاه‌ها و افزایش عمر خودروهای عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی یکی از برنامه‌های شهرداری کاشان مهیا کردن زمینه نوسازی ناوگان خودرویی این سازمان است.

وی با بیان اینکه یکی از اصلی‌ترین تجهیزات مورد نیاز شهرداری کاشان خودرو نردبان هیدرولیکی جهت امداد و نجات در ساختمان‌های بلند مرتبه است، گفت: پیگیری‌های متعددی از طریق استانداری و سازمان شهرداری‌ها برای تأمین این خودرو صورت پذیرفته که امیدوار هستیم در آینده نزدیک شاهد تحقق این مطالبه باشیم.

کد خبر 583284

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.