هوای سالم اصفهان با ۱۱ ایستگاه خاموش/همه ایستگاه‌ها در وضعیت زرد

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _سه‌شنبه سی‌ویکم خردادماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۶۹ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _سه‌شنبه سی‌ویکم خردادماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۶۹ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

ایستگاه احمدآباد با شاخص ۵۶، استانداری اصفهان با شاخص ۷۵، پروین با شاخص ۶۳، خرازی با شاخص ۸۹، رودکی با شاخص ۶۴ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های انقلاب، باهنر، رهنان، فیض، فرشادی، جی، میرزاطاهر، ورزشگاه میثاق، خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.

در حال حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز شهر اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با شاخص ۸۶، مبارکه با شاخص ۷۵ و سجزی با شاخص ۸۰ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 583164

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.