هوای اصفهان در وضعیت ناسالم/سجزی در وضعیت بسیار ناسالم

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _چهارشنبه چهارم خردادماه_ در ساعت منتهی به ۹صبح با قرارگرفتن روی شاخص۱۳۴ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _چهارشنبه سوم خردادماه_ در ساعت منتهی به ۹صبح با قرارگرفتن روی شاخص ۱۳۴ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلان‌شهر اصفهان اکنون در ایستگاه استانداری اصفهان با شاخص ۱۵۱ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۱۶۴ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.

ایستگاه احمدآباد با شاخص ۱۱۶، پروین با شاخص ۱۴۶، جی با شاخص ۱۲۳، رودکی با شاخص ۱۲۹، فرشادی با شاخص ۱۲۷ و فیض با شاخص ۱۱۵ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) است.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های انقلاب، باهنر، خرازی، میرزاطاهر، خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.

در حال حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای سجزی با شاخص ۲۲۹ در وضعیت بسیار ناسالم (بنفش)، ایستگاه شاهین‌شهر با شاخص ۱۵۶ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) و ایستگاه مبارکه با شاخص ۱۲۵ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 577517

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.