فرصت مدیریت شهری نباید صرف مکاتبات اداری شود

شهردار فریدون‌شهر گفت: فرصت مجموعه مدیریت شهری نباید صرف مکاتبات اداری شود؛ زیرا شهرداری به‌عنوان متولی مدیریت شهری و به‌نوعی تعیین‌کننده نظام کاربری زمین محسوب می‌شود.

ابراهیم باتوانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: در دنیای کنونی بسیاری از شهرها از اداره شهر به مدیریت شهری رسیدند و بسیاری از شهرها نیز با گذر از مدیریت شهری به حکمروایی شهری ارتقا یافته‌اند.

وی افزود: با توجه به اینکه در نظام اسلامی مردم جایگاه ویژه‌ای دارند و موظف به خدمت‌گزاری به مردم و جامعه هستیم، انتظار داریم که این رویه با ساز و کاری قاعده‌مند در شهر کوچکی مانند فریدون‌شهر وجود داشته باشد، اما گاهی فرصت دست‌یابی به اهداف و چشم‌اندازها از دست می‌رود.

شهردار فریدون‌شهر ادامه داد: فرصت مجموعه مدیریت شهری نباید صرف مکاتبات اداری شود؛ زیرا شهرداری به عنوان متولی مدیریت شهری و به نوعی تعیین‌کننده نظام کاربری زمین محسوب می‌شود، همچنین انتظار رود تمام دستگاه‌های تخصصی با مدیریت شهری همکاری داشته باشند.

وی گفت: شهروندان فریدون‌شهر همکاری و مشارکت خوبی با مدیریت شهری دارند، البته زمانی می‌توان روی مشارکت آن‌ها حساب باز کرد که در مقابل، خدمت یا تسهیلاتی به آن‌ها ارائه داده شود یا شاهد تلاش یک مجموعه برای رسیدن به اهداف و ارتقای کیفیت خدمات باشیم.

باتوانی تصریح کرد: اگر مدیریت شهری تمام امکانات خود را بسیج کند و تلاش خود را در اجرای خدمات شهری انجام دهد، شهروندان سطح توقع خود را با وضعیت موجود همراه کرده و جهت انجام بهتر کار و برای رسیدن به اهداف مدیریت شهری، تلاش می‌کنند.

کد خبر 577484

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.