آمار کرونا اصفهان ۱۹ اردیبهشت؛ بدون فوتی و ۶۶ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای ۶۶ نفر به کرونا طی ۲۴ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

نورالدین سلطانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص وضعیت آمار بیماری کرونا در استان اصفهان (به جز کاشان و آران‌وبیدگل)، اظهار کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا تعداد یک میلیون و۴۶۲ و ۴۴۵ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل شناسایی شدند.

وی افزود: در این بازه زمانی کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۴۸۸ هزار و ۷۱۲ نفر و موارد نمونه گرفته شده در ۲۴ ساعت گذشته (احتمالاً بیمار) ۷۰۷ نفر و موارد مثبت ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته را ۶۶ نفر گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خاطرنشان کرد: تعداد ۲۰۵ هزار و ۵۰۵ نفر تعداد کل بستری شدگان کرونا از ابتدا تاکنون بوده ۴۰ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته بستری شده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر ۱۴۶ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران‌وبیدگل بستری هستند، گفت: از این تعداد ۲۳ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگه‌داری می‌شوند.

سلطانیان با اشاره به آمار تعداد کل بهبودیافتگان از ابتدا تاکنون، گفت: در این بازه زمانی ۱۳۸ هزار و ۸۸۱ نفر بهبودیافتگان کرونا هستند و تعداد بیماران ترخیص شده جدید در ۲۴ ساعت گذشته نیز ۴۴ نفر بوده است.

وی اضافه کرد: ۱۱ هزار و ۶۷۰ نفر آمار کل فوت‌شدگان قطعی و شش هزار و ۷۰۳ نفر فوت‌شدگان مشکوک کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان (به جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل) بوده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تاکید کرد: در ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان (به جز کاشان و آران‌وبیدگل) موردی از آمار مرگ و میر قطعی به کرونا اعلام نشده و تعداد فوتی‌های مشکوک به کرونا یک مورد گزارش شده است.

کد خبر 573934

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.