آمار کرونا اصفهان ۱۵ اردیبهشت؛ بدون فوتی و ۱۷ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای ۱۷نفر به کرونا طی ۲۴ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

نورالدین سلطانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، درخصوص وضعیت آمار بیماران کرونایی در استان اصفهان (به جز کاشان و آران‌وبیدگل)، اظهار کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا، تعداد یک میلیون و ۴۶۰ و ۳۲۴ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل شناسایی شدند.

وی افزود: در این بازه زمانی کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۴۸۸ هزار و ۵۰۶ نفر و موارد نمونه گرفته شده در ۲۴ ساعت گذشته (احتمالاً بیمار) ۲۴۳ نفر و موارد مثبت ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته را ۱۷ نفر گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، تصریح کرد: تعداد ۲۰۵ هزار و ۲۹۷ نفر تعداد کل بستری شدگان کرونا از ابتدا تاکنون بوده ۳۲ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته بستری شده‌اند.

سلطانیان با تاکید بر اینکه درحال‌حاضر ۱۷۰ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران‌وبیدگل بستری هستند، گفت: از این تعداد ۳۰ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگه‌داری می‌شوند.

وی درخصوص آمار تعداد کل بهبودیافتگان از ابتدا تاکنون گفت: در این بازه زمانی ۱۳۸ هزار و ۷۳۵ نفر بهبودیافتگان کرونا هستند و تعداد بیماران ترخیص شده جدید در ۲۴ ساعت گذشته نیز ۲۷ نفر بوده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، گفت: ۱۱ هزار و ۶۶۷ نفر آمار کل فوت‌شدگان قطعی و شش هزار و ۶۹۴ نفر فوت‌شدگان مشکوک کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان (به جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل) بوده است.

سلطانیان تاکید کرد: در ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان (به جز کاشان و آران‌وبیدگل) موردی از فوتی‌های قطعی و مشکوک به کرونا گزارش نشده است.

کد خبر 572919

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.