کشف ۷۰ میلیارد کالای قاچاق در اصفهان

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف سه محموله قاچاق شامل لوازم خانگی خارجی، دام زنده و سوخت به ارزش ۷۰ میلیارد ریال در عملیات مأموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی، خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، سردار محمدرضا هاشمی‌فر اظهار کرد: مأموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در ادامه برنامه‌ها و طرح‌های مقابله با قاچاقچیان کالا، با رصد هوشمندانه خودروهای باری در محورهای مواصلاتی شمال استان اصفهان، سه محموله بزرگ کالای قاچاق را کشف کردند.

وی با بیان اینکه این محموله‌ها شامل لوازم خانگی، ۵۲۰ رأس دام زنده و ۶۴ هزار لیتر سوخت بودند، افزود: برابر ارزیابی کارشناسان مربوطه ارزش ریالی این محموله‌ها بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال است.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری ۱۳ نفر در این ارتباط خبر داد و تصریح کرد: در این خصوص پرونده تشکیل و متهمان دستگیر شده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

وی خاطرنشان کرد: این‌گونه طرح‌ها و اقدامات پلیس به صورت مستمر در دستور کار فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار دارد. همچنین با فعالیت کنندگان در زمینه قاچاق کالا برخورد قاطعانه خواهد شد و این افراد به دست قانون سپرده می‌شوند.

کد خبر 570866

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.