هوای اصفهان در وضعیت سالم/یک ایستگاه در وضعیت هوای پاک

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز سه‌شنبه، سی‌ام‌ فروردین‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرارگرفتن روی شاخص ۷۰ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز سه‌شنبه، سی‌ام فروردین‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۷۰ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

ایستگاه احمدآباد با شاخص ۷۹، استانداری اصفهان با شاخص ۹۱، انقلاب با شاخص ۹۵، باهنر با شاخص ۸۰، جی با شاخص ۷۷، رودکی با شاخص ۵۹، رهنان با شاخص ۵۶، فرشادی با شاخص ۵۶، فیض با شاخص ۵۸، کاوه با شاخص ۶۰ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۵۸ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا اکنون در ایستگاه‌های خرازی، خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.

همچنین شاخص کیفی هوا در ایستگاه میرزاطاهر با شاخص ۱۴ در وضعیت هوای پاک (سبز) است.

درحال حاضر ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز شهر اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوا در ایستگاه مبارکه با شاخص ۳۸ در وضعیت هوای پاک (سبز)، شاهین‌شهر با شاخص ۵۵ در وضعیت هوای سالم (زرد) و سجزی با شاخص ۱۱۲ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 569420

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.