معاون هیئت عالی نظارت سازمان اموال تملیکی منصوب شد

وزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی «سید محمد سادات ابراهیمی» را به عنوان معاون هیئت عالی نظارت سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی منصوب کرد.

به گزارش ایمنا و به نقل از سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، مراسم تکریم و معارفه معاون سابق و جدید هیئت عالی نظارت این سازمان با حضور «سیدعباس حسینی» معاون بانک و بیمه وزیر اقتصاد و «علیرضا زمانی» رئیس هیئت عالی نظارت سازمان اموال تملیکی و جمعی دیگری از مدیران در وزارت اقتصاد و دارایی برگزار شد.

بر این اساس ضمن تقدیر از خدمات «سیف‌اله اسلامی» معاون سابق، در حکمی از سوی «سیداحسان خاندوزی» وزیر امور اقتصادی و دارایی، «سیدمحمد سادات ابراهیمی» به عنوان معاون هیئت عالی نظارت منصوب شد.

در این حکم آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی و با عنایت به مفاد ماده ۲۲ قانون تأسیس سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی و اساسنامه آن و مصوبه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده آن سازمان، به موجب این حکم به عنوان معاون هیأت عالی نظارت سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی منصوب می‌شوید.

همکاری، همدلی و همراهی در این مأموریت دسته جمعی پیش شرط موفقیت است، امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به عدالت محوری، انقلابی‌گری، مردم‌داری، پاک‌دستی، فسادستیزی و قانون‌مداری در تحقق اهداف دولت و حل مشکلات مجدانه بکوشید.

لازم به ذکر است، سیدمحمد سادات ابراهیمی سوابق اجرایی و مشاوره‌ای متعددی از جمله نمایندگی مجلس شورای اسلامی طی دو دوره (شهرستان‌های شوشتر و گتوند)، مشاور معاونت تقنین معاونت پارلمانی ریاست‌جمهوری، مشاور امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست کشور و مشاور مدیرعامل بانک کشاورزی در امور مجلس را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

کد خبر 566480

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.