آمار کرونا اصفهان ۱۵ فروردین؛ بدون فوتی و ۲۶۷ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای ۲۶۷ نفر به کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

نورالدین سلطانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص وضعیت آمار بیمار، کرونا در استان اصفهان (به جز کاشان و آران‌وبیدگل)، اظهار کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا تعداد یک میلیون و ۴۳۸ و ۵۲۳ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل شناسایی شدند.

وی افزود: در این بازه زمانی کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۴۸۴ هزار و ۹۷۹ نفر و موارد نمونه گرفته شده در ۲۴ ساعت گذشته (احتمالاً بیمار) ۹۶۹ نفر و موارد مثبت ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته ۲۶۷ را نفر گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تصریح کرد: تعداد ۲۰۳ هزار و ۳۲ نفر تعداد کل بستری شدگان کرونا از ابتدا تاکنون بوده و ۱۰۰ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته بستری شده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر ۳۰۴ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران‌وبیدگل بستری هستند، گفت: از این تعداد ۶۳ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگه‌داری می‌شوند.

سلطانیان در خصوص آمار تعداد کل بهبودیافتگان از ابتدا تاکنون گفت: در این بازه زمانی ۱۳۷ هزار و ۵۴ نفر بهبودیافتگان کرونا هستند و تعداد بیماران ترخیص شده جدید در ۲۴ ساعت گذشته نیز ۸۵ نفر بوده است.

وی گفت: ۱۱ هزار و ۶۲۰ نفر آمار کل فوت‌شدگان قطعی و شش هزار و ۶۳۷ نفر فوت‌شدگان مشکوک کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان (به جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل) بوده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تاکید کرد: در ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان (به جز کاشان و آران‌وبیدگل) موردی از آمار مرگ‌ومیر بیماران قطعی و مشکوک به کرونا اعلام نشده است.

کد خبر 565990

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.