فراخوان ارسال آثار به سمپوزیوم دانشجویی علوم اجتماعی

چهارمین دوره سمپوزیوم دانشجویی علوم اجتماعی ایران به همت اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی علوم اجتماعی کشور برگزار می‌شود.

به گزارش ایمنا، سمپوزیوم دانشجویی علوم اجتماعی که از سال ۱۳۹۶ توسط اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی علوم اجتماعی کشور برگزار می‌شود در بهار و تابستان ۱۴۰۱ و با محوریت اندیشه انتقادی معاصر برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای حضور در این سمپوزیوم می‌توانند چکیده آثار خود را در قالب‌های مقاله، جستار، مرورهای انتقادی، متن علمی-ترویجی، متن علمی-پژوهشی، روایت چند رسانه‌ای، عکس، مستند اجتماعی و فیلم تا پانزدهم اسفندماه ۱۴۰۰ به ایمیل symposium.socialunion@gmail.com ارسال کنند.

اندیشه سیاسی و اجتماعی انتقادی پیرامون مدرسه و دانشگاه، مطالعات انتقادی شهری و محیط زیست، تاریخ و حیات فرودستان، علوم اجتماعی و شبکه‌های اجتماعی و خاورمیانه و چالش‌های افغانستان نیز موضوعات پیشنهادی دبیرخانه این سمپوزیوم است.

زمان اعلام آثار پذیرفته شده توسط شورای علمی، بیستم اسفندماه است. همچنین در فراخوان اتحادیه انجمن‌های دانشجویی علوم اجتماعی، مهلت ارسال اثر اولیه، سی‌ام فروردین ۱۴۰۱ و مهلت ارسال اصل اثر نیز بیستم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ ذکر شده است.

این سمپوزیوم بهار و تابستان ۱۴۰۱ به میزبانی دانشگاه تهران و با حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، دانشگاه تهران و سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت سمپوزیوم به نشانی socialsymposium.ir مراجعه کنند.

منبع: ایسنا

کد خبر 556574

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.