۱۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۴
هوای اصفهان سالم شد

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _ شنبه شانزدهم بهمن‌ماه_ در ساعت منتهی به هشت صبح با قرارگرفتن روی شاخص ۶۵، در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _ شنبه شانزدهم بهمن‌ماه_ در ساعت منتهی به هشت صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۶۵ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

ایستگاه احمدآباد با شاخص ۷۰، انقلاب با شاخص ۵۳، باهنر با شاخص ۷۷، پروین با شاخص ۱۰۰، جی با شاخص ۵۳، خرازی با شاخص ۸۹، رودکی با شاخص ۶۲، رهنان با شاخص ۵۸، فرشادی با شاخص ۵۱، فیض با شاخص ۵۵، کاوه با شاخص ۸۱ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۵۶ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا در ایستگاه میرزاطاهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۴۱ در وضعیت هوای پاک (سبز) قرار گرفته است همچنین دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست. در حال‌حاضر ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز شهر اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوا در ایستگاه مبارکه با شاخص ۵۸ و شاخص کیفی هوای سجزی با قرار گرفتن بر روی عدد ۹۷ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد و شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن روی عدد ۳۴ در وضعیت وضعیت هوای پاک (سبز) است.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 553480

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.