آمار کرونا اصفهان ۴ بهمن‌ماه؛ بدون فوتی و  ۳۴۴ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی اصفهان از ابتلای ۳۴۴ نفر به کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

نورالدین سلطانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به تعداد کل موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا از ابتدا تاکنون، اظهار کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا تعداد یک میلیون و ۳۱۶ هزار و ۹۴۵ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل شناسایی شدند.

وی افزود: در این بازه زمانی تعداد کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۴۳۲ هزار و ۵۰۷ نفر و موارد نمونه گرفته شده احتمالاً بیمار در ۲۴ ساعت اخیر هزار و ۱۹۹ نفر و موارد مثبت ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته را ۳۴۴ نفر گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تصریح کرد: تعداد ۱۹۰ هزار و ۸۳ نفر تعداد کل بستری شدگان کرونا از ابتدا تاکنون بوده و ۴۹ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته بستری شده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر ۲۷۱ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند، گفت: از این تعداد ۴۳ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگه‌داری می‌شوند.

سلطانیان در خصوص آمار تعداد کل بهبودیافتگان از ابتدا تاکنون گفت: در این بازه زمانی ۱۲۸ هزار و ۴۱۳ نفر بهبودیافتگان کرونا هستند و تعداد بیماران ترخیص شده جدید در ۲۴ ساعت گذشته نیز ۲۷ نفر بوده است.

وی گفت: تعداد ۱۱ هزار و ۲۰ نفر آمار کل فوت‌شدگان قطعی و شش هزار و ۳۶۴ نفر فوت شدگان مشکوک به علت کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل بوده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تاکید کرد: در ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان موردی از آمار مرگ و میر بیماران قطعی اعلام نشد و و تعداد بیماران مشکوک به کرونا چهار مورد گزارش شده است.

کد خبر 550978

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.