خانه موزه آقای بازیگر میزبان کودکان می‌شود

مدیر خانه موزه انتظامی گفت: با عادی شدن نسبی شرایط، درهای این مکان هنری بار دیگر به روی تماشاگران و به‌ویژه کودکان باز می‌شود.

به گزارش ایمنا، خانه‌نشینی کرونایی در دو سال اخیر، زندگی را بر بسیاری از مردم سخت کرد و در این بین کودکان شرایط دشوارتری هم داشتند. بسیاری از خانواده‌ها ناچار بودند برای مراقبت از فرزندان خود آنان را از فعالیت‌های بیرون از خانه دور نگه دارند ولی حالا با عادی‌تر شدن شرایط، به نظر می‌رسد می‌توان بخشی از فعالیت‌ها را با در نظر گرفتن پروتکل‌های بهداشتی از سر گرفت.

در همین زمینه شکرخدا گودرزی، مدیر خانه موزه انتظامی گفت: برنامه‌های اجرایی این سالن بار دیگر از سر گرفته می‌شود و این مکان در چند روز آینده میزبان تماشاگران تئاتر خواهد شد.

ادامه داد: حالا که کرونا تا حدودی فروکش کرده، ما هم اجراهای خود را از سر می‌گیریم و به طور همزمان میزبان اجراهای بزرگسال و کودک خواهیم بود.

این کارگردان با اشاره به استقبال تماشاگران از اجرای نمایش‌های کودک در این سالن اضافه کرد: این خانه موزه پیشینه درخشانی در زمینه کارهای کودک دارد، نمایش‌های بسیار خوبی در اینجا اجرا شده و با استقبال گرم تماشاگران رو به رو شده است به طوری که این سالن در منطقه قیطریه به عنوان یکی از سالن‌های فعال تئاتر کودک شناخته می‌شود.

گودرزی نیز مانند بسیاری از فعالان تئاتر از کمبود سالن‌های نمایشی در نقاط گوناگون شهر ابراز ناراحتی کرده و ادامه داد: در این منطقه سالن تئاتر بسیار کم است. فقط فرهنگسرای نیاوران را داریم که فعالیت نمایشی آن وابسته به سلیقه مدیران در هر دوره متفاوت است و به همین دلیل بسیاری از نمایش‌های ما مورد توجه تماشاگران قرار می‌گیرند و به‌ویژه این استقبال در مورد کارهای کودکان بیشتر هم هست.

وی افزود: در حال حاضر سالن خانه موزه انتظامی همچون روال قبل صبح‌ها و در اولین نوبت نمایش عصر میزبان آثار کودکان است و دومین نوبت اجرای آن در عصرها ویژه آثار بزرگسالان است.

مدیر خانه موزه انتظامی یادآوری کرد که با حمایت شهرداری منطقه، سیستم نور و صدای این مکان هنری در دوران کرونا تجهیز شده و این اتفاق هم در سالن نمایش و هم در کل مجموعه رخ داده است. به گفته وی، در یکی دو روز آینده، اجراهای بعدی این سالن اعلام می‌شود.

منبع: ایسنا

کد خبر 550619

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.