آمار کرونا کردستان ۲۶ دی؛ یک فوتی و ۱۳ ابتلای جدید

روابط عمومی اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت بحران کرونا دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونای این استان را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ یکشنبه ۲۶ دی ماه_ اظهار کرد: در این بازه زمانی ۱۳ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شدند.

از این تعداد ۵۳ نفر در شهرستان سنندج، شش نفر در شهرستان سقز، شش نفر در شهرستان قروه، پنج نفر در شهرستان بیجار، شش نفر در شهرستان کامیاران، پنج نفر در شهرستان بانه، هفت نفر در شهرستان مریوان، یک نفر در شهرستان دیواندره و دو نفر در شهرستان دهگلان هستند.

در حال حاضر ۹۳ نفر مبتلای قطعی به بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری شده‌اند، هم اکنون ۲۱ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

در ۲۴ ساعت گذشته یک فوتی مبتلا به کرونا در کردستان گزارش نشده است و مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان در شمار یک هزار و ۹۴۱ نفر رسید.

از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۸۴۲ نفر در شهرستان سنندج، ۱۸۴ نفر در شهرستان مریوان، ۳۱۰ نفر در شهرستان سقز، ۱۵۰ نفر در شهرستان قروه، ۷۳ نفر در شهرستان بیجار، ۱۰۴ نفر در شهرستان کامیاران، ۹۲ نفر در شهرستان دیواندره، ۱۵۷ نفر در شهرستان بانه، ۲۴ نفر در شهرستان دهگلان و ۵ نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 549228

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.