آمار کرونا همدان ۱۳ دی؛ ۱۷ بستری جدید، بدون فوتی

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۱۷ مورد بیمار جدید مبتلا به کرونا به صورت سرپایی یا بستری شناسایی شده‌اند و هیچ مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ نداده است.

محمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار ابتلاء به کرونا در استان همدان، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته موارد مثبت جدید بستری و سرپایی مبتلا به کرونا در استان همدان ۱۷ بیمار گزارش شده است.

وی افزود: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۳۱ هزار و ۱۵۲ نفر موارد مثبت کرونا در بیمارستان‌های استان همدان بستری شدند، همچنین موارد مثبت سرپایی از ابتدا تاکنون در این استان ۱۰۰ هزار و ۳۹ مورد بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته موردی از فوت در استان همدان ثبت نشده است.

وی در خصوص آخرین وضعیت و آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان‌های استان همدان، گفت: تاکنون آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان‌های اسدآباد هزار و ۶۵۱ نفر، بهار هزار و ۵۶۹ نفر، تویسرکان هزار و ۵۹۴ نفر، رزن هزار و ۲۴۲ نفر، درگزین ۴۲۰ نفر، فامنین ۴۱۴ نفر و کبودرآهنگ یک هزار و ۵۴۶ نفر بوده است.

طاهری ادامه داد: تاکنون در شهرستان ملایر پنج هزار و ۸۰۳ نفر، نهاوند چهار هزار و ۱۷۰ نفر و همدان ۱۲ هزار و ۵۹ نفر به کرونا مبتلا شدند.

کد خبر 546313

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.