رفع اختلال در معاملات امروز بورس

مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس تهران گفت: صبح امروز (دوشنبه)‌ شاهد ایجاد مشکل جزئی در سامانه معاملات بودیم که با کمک و همکاری مسوولان مربوطه برطرف شد.

به گزارش ایمنا، از صبح امروز سامانه معاملاتی بورس (TSETMC) در جریان معاملات بازار سرمایه با اختلال مواجه شد و مورد اعتراض گسترده سهامدارانی قرار گرفت که تحت تأثیر مشکل ایجاد شده انجام معاملات آنان با اختلال مواجه شد.

در این زمینه «روح الله دهقان»، مدیر عامل شرکت مدیریت فناوری بورس تهران به ارائه پاره‌ای توضیحات در خصوص مشکل ایجاد شده در سامانه معاملات پرداخت و گفت: با توجه به تلاش‌های انجام شده برای رفع مشکل مربوطه، اکنون معاملات به صورت عادی در حال انجام است و مشکل چندانی معاملات فعلی را تهدید نمی‌کند.

وی افزود: مساله پیش آمده در معاملات صبح امروز چندان حاد نبود، بلکه به دلیل جزئی بودن آن در مدت کوتاهی مشکل را برطرف کردیم.

مدیر عامل شرکت مدیریت فناوری بورس تاکید کرد: اکنون چند مورد جزئی در سامانه معاملات وجود دارد که در تلاش برای برطرف کردن آنها هستیم.

دهقان ادامه داد: مشکل فعلی چندان جدی نیست و جزئیات آن در حال بررسی است اما با این وجود چنین، معاملات به صورت عادی در حال انجام است.

منبع: ایرنا
کد خبر 546195

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.