قیمت مسکن امروز اصفهان ۲۰ آذر (منطقه ۱ شهری) + جدول

قیمت مسکن در منطقه یک شهرداری اصفهان ( خیابان‌های طیب، مسجد سید و کاشانی) هر متر ۱۰ تا ۴۰ میلیون تومان برای خانه‌های نوساز اعلام شده است. همچنین مبلغ اجاره در این منطقه تا سه میلیون تومان است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، بر اساس داده‌های پورتال یکی از دفاتر معاملات املاک کلانشهر اصفهان، قیمت مسکن برای واحدهای نوساز از متری ۱۰ میلیون تومان برای خانه‌ای در خیابان جامی شرقی تا متری ۴۰ میلیون تومان برای خانه‌ای در خیابان کاشانی می‌رسد.

در لیست آپارتمان‌های نوساز ارائه شده در این منطقه علاوه بر این موارد در یکی از دفاتر مشاور املاکی واقع در خیابان کاشانی، آپارتمان سه خوابه‌ای با متراژ ۱۵۰ متر واقع در همان خیابان قیمت هر متر ۴۰ میلیون تومان ارائه شده است.

علاوه بر این موارد در لیست خانه‌های با قدمت بالاتر دفتر مشاور املاکی واقع در خیابان رزمندگان خانه‌ای با قدمت بیش از ۲۵ سال ارائه کرده که در طبقه سوم واقع شده است، قیمت هر متر از این آپارتمان ۸۰ متری ۱۰ میلیون تومان ارائه شده است و مبلغ نهایی آن را ۸۰۰ میلیون تومان اعلام کرده‌اند.

همچنین خانه‌ای با قدمت ۲۰ سال واقع در خیابان کاشانی شمالی ارائه شده است که هر متر از آن را به قیمت ۲۲ میلیون تومان می‌فروشند.

قیمت رهن و اجاره

علاوه بر این، قیمت رهن و اجاره در این منطقه برای یک واحد مسکونی با قدمت بیش از ۳۰ سال و متراژ ۱۷۰ متر در خیابان نواب صفوی ۱۰۰ میلیون تومان رهن و مبلغ سه میلیون تومان اجاره است.

همچنین یک واحد مسکونی ۱۶۰ متری در خیابان فروغی ارائه شده است که مبلغ رهن آن را ۵۰۰ میلیون تومان و مبلغ اجاره یک میلیون تومان است. این واحد مسکونی سه خوابه است، دو اتاق خواب مستر، جاروبرقی، برق اضطراری و پارکینگ مسقف دارد و سیستم سرمایش و گرمایش آن هم داکت اسپیلیت است.

به گفته مشاوران املاک منطقه به نظر می‌رسد مالکان در این منطقه تمایل چندانی به گرفتن رهن‌های بالا ندارند به طوری که در این منطقه یک آپارتمان ۷۴ متری در خیابان کاشانی شمالی به قیمت رهن ۱۱۰ میلیون تومان به دفتر مشاور املاک واقع در همان خیابان سپرده شده است.

نوع و متراژ قیمت رهن و اجاره
۱۷۰ متری خیابان نواب صفوی قیمت اجاره: ماهیانه ۳ میلیون تومان / ‏‬ ۱۰۰ میلیون تومان رهن
۱۶۰ متری خیابان فروغی ‏‬ قیمت اجاره: یک میلیون تومان / ‏‬ ۵۰۰ میلیون تومان رهن
۷۴ متری خیابان کاشانی شمالی قیمت اجاره: - / ‏‬۱۱۰ میلیون تومان رهن

برای مشاهده قیمت مسکن در نقاط مختلف اصفهان، اینجا کلیک کنید.

منطقه قیمت خرید
محدوده خیابان کاشانی (نوساز) متری ۲۲ تا ۴۰ میلیون تومان
محدوده خیابان کاشانی شمالی (قدمت ۲۰ سال) متری ۲۲ میلیون تومان
محدوده خیابان جامی (قدمت ۳۰ سال) متری ۱۰ میلیون تومان
کد خبر 541068

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.