آمار کرونا کاشان ۱۷ آذر؛ یک فوتی و ۲۶ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۲۶ ابتلای جدید مبتلا به کروناویروس شناسایی شدند و یک مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان ثبت شده است.

سیدعلیرضا مروجی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۶ بیمار جدید حاد تنفسی در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل شناسایی شدند که از این تعداد ۹ نفر بستری شدند.

وی افزود: در مجموع ۷۶ بیمار حاد تنفسی در مراکز درمانی دو شهرستان بستری هستند که ۴۱ مورد مربوط به کاشان و ۳۵ مورد مربوط به آران و بیدگل است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان تصریح کرد: هفت نفر از کل بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه مراکز درمانی دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل بستری شدند که سه نفر مربوط به کاشان و چهار نفر مربوط به آران و بیدگل هستند.

وی خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد موارد فوت شده در شهرستان کاشان یک نفر بوده و آماری از فوتی در این بازه زمانی در شهرستان آران و بیدگل ثبت نشده است.

مروجی در خصوص آمار واکسیناسیون تصریح کرد: تاکنون میزان واکسن تزریق شده در دوز اول ۷۷.۴۵ درصد و در دوز دوم ۶۴.۶۱ درصد بوده است.

کد خبر 540538

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.