فولاد _ تراکتور/ سولدو و نکونام سومین بازی را با تیم خود تجربه می کنند

تیم فوتبال تراکتور در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران، رو در روی فولاد صف آرایی می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، تیم فوتبال تراکتور در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال سه شنبه _۹ آذرماه_ از ساعت ۱۶ مهمان تیم فوتبال فولاد خوزستان است.

دیدار تیم‌های فولاد و تراکتور

ورزشگاه: فولاد آرنا

داوران: یاسر همرنگ، رحیم حاجیلو، احد سلطانی و ایمان کهیش.

ناظر: حسین خانبان

نتیجه آخرین بازی: فولاد یک _ تراکتور یک

تیم فوتبال تراکتور در شش هفته اخیر با دو پیروزی، یک تساوی، سه شکست و هفت امتیاز در رده دهم جدول قرار دارد. تراکتور پس از استعفای فیروز کریمی به سولدو سپرده شد و تغییر سرمربی داشت و این مربی در دو بازی اخیر خود یک تساوی و یک پیروزی به دست آورده است که تا اینجای کار نتیجه خوبی است. تی ‌تی ها اگر موفق شوند فولاد را شکست دهند، در صورت عدم نتیجه‌گیری مس رفسنجان و ذوب آهن تا رده هشتم جدول بالا خواهند آمد.

پیمان بابایی یکی از مهاجمان تأثیرگذار تراکتور به علت مصدومیت در ترکیب این تیم حضور ندارد.

تیم فوتبال فولاد خوزستان با سه پیروزی، یک تساوی، دو شکست و ۱۰ امتیاز در رده هفتم جدول قرار دارد. فولاد خوزستان قرار بود کار خود را برای فصل ۱۴۰۰_۱۴۰۱ با سرمربیگری عبدالله ویسی شروع کند که تا هفته چهارم هم تیم تحت هدایت این سرمربی بود ولی از هفته پنجم سرمربیگری فولاد به جواد نکونام سپرده شد و این مربی نیز چند بازیکن جدید از جمله حمید بوحمدان را به تیم اضافه کرد.

نکونام در دو بازی که روی نیمکت فولاد بوده است، دو پیروزی برای این تیم به دست آورده است. با توجه به اینکه امتیازات تیم‌ها در جدول به یکدیگر نزدیک است، فولاد در صورت پیروزی و عدم نتیجه‌گیری تیم‌های بالاسری خود به رده‌های بالاتر صعود خواهد کرد، اما اگر نتیجه نگیرد از جمع مدعیان دور می‌شود.

تراکتور و فولاد سال گذشته دو بار رو در روی یکدیگر قرار گرفتند که بازی رفت با تساوی بدون گل پایان یافت و بازی برگشت این دو تیم با تساوی یک بر یک تمام شد.

کد خبر 538655

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.